PIELĘGNACJA TIPSÓW

Wiele klientek uważa iż tips jest założony i przez okres dwóch lub więcej tygodni nie należy z nim nic robić. Nic bardziej mylącego właściwa dbałość o paznokcie przedłuży znacznie ich żywotność, podczas każdej wizyty każda z moich klientek uzyskuje pełne informacje i porady jak dbać o swoje nowe paznokcie.
Jeśli po jakimś czasie tipsy odrosły już znacznie a nie ma jeszcze potrzeby wykonywania zabiegu odnowy a paznokcie są za długie w celu skrócenia nie należy ich obcinać, bowiem to może spowodować ich uszkodzenie, należy skrócić je pilniczkiem .

ODNOWA TIPSÓW

To zabieg, podczas którego paznokcie przechodzą ”remont generalny” w tym czasie usuwamy założone podczas ostatniej wizyty ozdoby typu stały french lub wtapiane hologramy i zakładamy nowe, nadajemy im także pożądaną długość i kształt. Po wykonanej odnowie paznokcie znowu wyglądają ślicznie i świeżo.

ZDJĘCIE TIPSÓW

Często klientki pytają, która metoda bardziej niszczy paznokcie żelowa czy akrylowa ? Jednak najczęstszą przyczyną niszczenia paznokcia jest zrywanie tipsów, bowiem zrywając tipsy zrywamy je z naszym własnym paznokciem i to szkodzi mu i osłabia go najbardziej. Porady odnośnie tej kwestii są udzielane naszym klientkom gratis.


Są trzy podstawowe rodzaje , typy zakładanych tipsów, które mogą być założone:


  • Tipsy w kolorze naturalnym,
  • Tipsy szklane,
  • Tipsy typu french

  • A ilość ozdób i ich różnorodna gama kolorystyczna jest tak szeroka, iż zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.


    Zapraszamy